• 18.11.2023 23:29
      • Nowa galeria II Kongres Regionalistów została dodana do albumu fotograficznego

Szanowni Regionaliści,
        Dziękujemy Państwu za wczorajszy udział w niezwykłym wydarzeniu, które stanowiło prawdziwą ucztę dla miłośników regionalizmu. W załączeniu przesyłam kilka fotografii, które oddają atmosferę tej unikalnej imprezy, uwieczniając również nasze wspólne chwile. Jestem pewna, że kolejne spotkanie przyciągnie jeszcze większą liczbę entuzjastów, pragnących celebrować nasze bogate dziedzictwo regionalne.
        Państwa wsparcie i wysiłek sprawiły że nasza impreza była tak wyjątkowa. Wierzymy, że nasza wspólna praca na rzecz rozwoju i promocji naszego regionu będzie kontynuowana na długie lata.
        Jesteśmy również otwarci na współpracę przy tworzeniu Państwa własnych książek regionalnych. Posiadamy własne wydawnictwo, gdzie pomożemy stworzyć unikalne i profesjonalne publikacje. Razem możemy podnieść świadomość społeczną na temat naszych lokalnych dziedzictw i przyczynić się do ochrony i promocji naszych regionów.
        Karolina Pastewska-Małysz
        Wyższa Szkoła Gospodarki