• III miejsce  SP 2 Żnin w Finale Kujawsko-Pomorskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w unihokeja dziewcząt klas VII i VII
      • III miejsce SP 2 Żnin w Finale Kujawsko-Pomorskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w unihokeja dziewcząt klas VII i VII

• 07.12.2023 21:45
      • Gratulacje !!!
        Nowa galeria III – miejsce w województwie dla dziewczyn z SP 2 Żnin została dodana do albumu fotograficznego

HISTORYCZNY MEDAL W UNIHOKEJA

III – miejsce w województwie dla dziewczyn z SP 2 Żnin

6 grudnia 2023 roku, MIKOŁAJKI okazały się szczęśliwym dniem dla Szkoły Podstawowej nr 2 w Żninie.

W Rogowie odbył się Finał Kujawsko-Pomorskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w unihokeja dziewcząt klas VII i VIII.
        Tekst poniżej

Więcej informacji : źródło :
        Gmina Żnin | Znin | Facebook

• HISTORYCZNY MEDAL W UNIHOKEJA

III – miejsce w województwie dla dziewczyn z SP 2 Żnin

Do Finału awans uzyskały 4 najlepsze zespoły z naszego województwa, wygrywając zawody gminne, powiatowe, półfinał wojewódzki żeby dostać się do finału musiały rozegrać bardzo dużo spotkań.

Mecze rozgrywano systemem każdy z każdym 3 kwarty po 6 minut.

Nasze dziewczyny uzyskały następujące wyniki:

SP Brzozie – SP 2 Żnin 1:1 bramka Małgorzata Mazur

SP Rogowo – SP 2 Żnin 2:1 bramka Małgorzata Mazur

SP Dobre - SP 2 Żnin 1:1 bramka Małgorzata Mazur

Wielki zaszczyt spotkał naszą szkołę, że podczas zawodów  mieliśmy wspaniałych kibiców z gminy Żnin Burmistrza Żnina Roberta Luchowskiego oraz Dyrektora Wydziału Kultury, Sportu, Turystyki i Promocji Gminy Dawida Kolasę.

Rada Rodziców z Panią Magdaleną Łaniecką na czele za zdobycie brązowego medalu ufundowała pizzę dla dziewczyn w ramach podziękowań za walkę i osiągnięty sukces za co bardzo dziewczyny dziękują.

Szkoła Podstawowa nr 2 w Żninie wystąpiła w składzie:

Julia Czeladka,

Marcelina Dobaczewska,