• Ważny komunikat !

• 19.05.2023 11:15
        • Dnia 23,24,25  maja 2023 r.  odbędzie  się egzamin ósmoklasisty.  Są to dni wolne od zajęć dydaktycznych i opiekuńczych  dla klas 1-7. Kuchnia nie wydaje w tych dniach  obiadów. Świetlica nie prowadzi zajęć .
          Oddziały przedszkolne (0) pracują normalnie, autobusy kursują  bez zmian.

•  Zaproszenie - Dzień Matki
        • Zaproszenie - Dzień Matki

• 17.05.2023 16:24

• Dyrekcja szkoły, Pan Marek Nowak z  zespołem  ,,Allegro'' serdecznie zapraszają na koncert z okazji Dnia Matki w Żnińskim Domu Kultury.
        • WYCIECZKA DO GNIEZNA - oddziały przedszkolne

• 16.05.2023 14:11

• 11 maja 2023 r. dzieci z naszych oddziałów przedszkolnych uczestniczyły  w wycieczce do Gniezna – pierwszej stolicy Polski. Po zwiedzeniu  Katedry Gnieźnieńskiej, która stanowiła miejsce ważnych wydarzeń historycznych udały się do Teatru im. A. Fredry w Gnieźnie na spektakl pt. ,,Pinokio”. Głównym celem wycieczki było rozbudzenie zainteresowania sztuką teatralną poprzez bezpośredni kontakt z teatrem i aktorami. Dzieci oglądając spektakl doświadczyły wielu przeżyć, uśmiechały się i z ogromnym zainteresowaniem śledziły losy bohaterów. Zdaniem przedszkolaków „to był naprawdę udany dzień”.

Wycieczka do Gniezna

Nowa galeria Wycieczka do Gniezna została dodana do albumu fotograficznego

•  V Gminny Przegląd Tańca
        • V Gminny Przegląd Tańca

• 16.05.2023 19:52
        • V Gminny Przegląd Tańca
          Dzieci z oddziału przedszkolnego 0a (naucz.: E. Nowak) doskonale zaprezentowały się na Gminnym Przeglądzie Tańców, który odbył się 15 maja 2023 r. w Przedszkolu Miejskim nr 1 w  Żninie. Stroje, ciekawe choreografie, a przede wszystkim umiejętności taneczne naszych wychowanków wzbudziły ogromny zachwyt publiczności. Po prezentacji dzieci otrzymały  upominki i dyplomy z rąk Zastępcy Burmistrza Żnina Pani Haliny Rosiak-Kozłowskiej i Dyrektora Centrum Usług Wspólnych i Zarządzania Oświatą Pana Jacka Świtały. Na koniec  na przedszkolaków czekał słodki  poczęstunek. Małym tancerzom serdecznie gratulujemy.

Gminny Przegląd Tańca - przedszkola

Nowa galeria Gminny Przegląd Tańca - przedszkola została dodana do albumu fotograficznego

• WYCIECZKA SZKOLNA DO TRÓJMIASTA

• 16.05.2023 19:50
        • WYCIECZKA SZKOLNA DO TRÓJMIASTA
          W dniach 11.05 – 12.05.2023 uczniowie z klasy V a i V b uczestniczyli w wycieczce szkolnej do Trójmiasta. Słoneczna pogoda i ciepła aura umilała czas podczas wyjazdu. W Gdańsku zwiedziliśmy Główne Miasto, weszliśmy na wieżę Kościoła NMP oraz Muzeum Bursztynu.Drugi dzień wycieczki spędziliśmy nad Morzem Bałtyckim.Pierwszym punktem był Sopot oraz spacer po sopockim molo. Przeszliśmy się również po słynnym Monciaku. Ostatnim punktem wycieczki było zwiedzanie Gdyni. W obecności przewodnika zwiedziliśmy Orłowo,Port,Skwer Kościuszki oraz Molo Południowe.Opiekę nad uczniami sprawowali: p. Aleksandra Rybińska, p. Magdalena Pichłacz i p. Anna Andrzejewska. Kierownikiem wycieczki była p. Karolina Mellem

Wycieczka do Trójmiasta

Nowa galeria Wycieczka do Trójmiasta została dodana do albumu fotograficznego

• 2 CZERWCA  2023 DNIEM MUNDIALU  W DWÓJCE!
        • 2 CZERWCA 2023 DNIEM MUNDIALU W DWÓJCE!

• 16.05.2023 12:10

• Mundial 2.06.2023

Nowa galeria Mundial 2.06.2023 została dodana do albumu fotograficznego

2 czerwca 2023 r. będziemy obchodzić w naszej szkole Dzień Dziecka. Nauczyciele wychowania fizycznego  zorganizują w tym dniu Mundial dla kl. 4-8. 27 kwietnia 2023 r.  odbyło się losowanie Państw. Przedstawiciel każdej klasy wziął udział w losowaniu .
          Wylosowane Państwa:  poniżej

• 2 maja  Dzień Flagi
        • 2 maja Dzień Flagi

• 29.04.2023 09:35
        • 2 maja to Dzień Flagi Rzeczypospolitej Polskiej  Święto jest obchodzone na mocy nowelizacji Ustawy o godle, barwach i hymnie RP, uchwalonej przez Sejm 20 lutego 2004 r.
        • Uroczyste apele z okazji 3 Maja

• 29.04.2023 09:23
        • Dziś odbyły się uroczyste apele z okazji Święta 3 Maja. Część artystyczną przygotowała klasa 3a (wych. p.Katarzyna Mazur -  klasy 0-4)  i klasa 8c (wych. p. Magdalena Nowakowska - klasy  5-8). Swoja obecnością uroczystości zaszczycili Zastępca Burmistrza Pani Halina Rosiak- Kozłowska, Dyrektor Centrum Usług Wspólnych i Zarządzania Oświatą Pan Jacek Świtała oraz Przewodnicząca Rady Rodziców Pani Magdalena Łaniecka. Dziękujemy za piękną oprawę słowno- muzyczną. Zapraszamy do galerii.

Nowa galeria 3 MAJA - apele 0-4 została dodana do albumu fotograficznego
          Nowa galeria 3 MAJA - klasy 5-8 została dodana do albumu fotograficznego

•  Szafki dla uczniów.
        • Szafki dla uczniów.