• Program wsparcia metodyczno-szkoleniowego dla nauczycieli

• 18.06.2023 22:40
        • Informujemy, że program wsparcia metodyczno-szkoleniowego dla nauczycieli prowadzących zajęcia dodatkowe z uczniami z trudnościami w uczeniu się czytania, pisania i liczenia (dysleksja, dysgrafia, dysortografia, dyskalkulia) został uruchomiony! Potwierdzamy udział Państwa szkoły w programie. Dziękujemy za zaufanie, jakim nas Państwo obdarzyli.
          Realizacją programu zajmuje się Wydawnictwo Operon
        • ,, Umiem pływać"

• 19.04.2023 00:14
        • Uczestnictwo uczniów w  projekcie ,, Umiem pływać" Projekt współfinansowany przez Ministerstwo Sportu i Turystyki, Samorząd Województwa Kujawsko-Pomorskiego oraz Jednostki Samorządu Terytorialnego.
        • Klocki konstrukcyjne SkriKit

• 08.02.2023 19:53
        • Lekcja informatyki w klasie 5b, 4c  naucz. G. Jaźwińska - Klocki konstrukcyjne SkriKit rozwiną nie tylko umiejętności manualne, ale także myślenie i wyobraźnię przestrzenną. Możliwość złożenia konstrukcji własnoręcznie pozytywnie wpływa na rozwój zdolności koncentracji, organizacji miejsca pracy, planowania i wykorzystania różnego rodzaju połączeń w praktyce . Na lekcji zostały wykorzystane pomoce dydaktyczne zakupione w ramach programu Laboratoria przyszłości.

Nowa galeria Laboratoria przyszłości została dodana do albumu fotograficznego

Zajęcia z robotyki klasa 5b

• Laboratoria Przyszłości - w naszej szkole

• 10.11.2022 20:02
        • Nowa galeria Laboratoria Przyszłości została dodana do albumu fotograficznego

Laboratoria Przyszłości Laboratoria Przyszłości to Program skierowany do szkół podstawowych oraz ogólnokształcących szkół artystycznych. Jego celem jest budowanie kompetencji kreatywnych i technicznych wśród uczniów. W ramach Programu szkoły otrzymają od państwa wsparcie finansowe na zakup wyposażenia technicznego niezbędnego do rozwoju umiejętności praktycznych wśród dzieci i młodzieży.