• ,,Mały książę"

• 15.11.2023 21:59

• Klasy piąte udały się do kinoteatru Adria w Bydgoszczy na spektakl teatru piasku pt. "Mały książę".

Nowa galeria Mały książę została dodana do albumu fotograficznego

• 11 LISTOPADA

• 10.11.2023 20:09
        • Nowa galeria 11 LISTOPADA 2023 została dodana do albumu fotograficznego

10 listopada odbył się uroczysty apel z okazji 105 rocznicy Święta Niepodległośći. Akademię swoją obecnością zaszczyciła Pani Halina Rosiak- Kozłowska Zastępca Burmistrza Żnina.
          Dzieje niepodległości naszej Ojczyzny w montażu słowno-muzycznym przedstawili uczniowie klasy 5a, 5c i 6c pod kierunkiem p. Anny Dufrat i p. Anny Andrzejewskiej.

O godz.11.11 wszyscy uczniowie naszej szkoły zaśpiewali hymn w ramach akcji ,,Szkoła do hymnu"

• Informacja! Charytatywne Dyktando z okazji Święta Odzyskania Niepodległości.

• 10.11.2023 21:13

• Zespół Dyktanda.pl i Zday.pl

Po raz kolejny organizujemy charytatywne Dyktando z okazji Święta Odzyskania Niepodległości. Udział w dyktandzie jest bezpłatny, a za każdego uczestnika przekażemy 1 zł potrzebującym. W tym roku środki trafią do podopiecznych domu dziecka. Konkretny dom dziecka wskaże szkoła, która będzie najliczniej reprezentowana podczas dyktanda.Zwracamy się do Państwa z uprzejmą prośbą o zamieszczenie poniższej informacji o wydarzeniu na Państwa stronie internetowej oraz na profilach w mediach społecznościowych.Jesteśmy przekonani, że Państwa wsparcie pozwoli naszemu charytatywnemu dyktandu osiągnąć szersze grono uczestników, co bezpośrednio przyczyni się do zwiększenia pomocy dla podopiecznych domu dziecka. Wyrażamy nasze szczere podziękowania za zaangażowanie i pomoc w promowaniu tej szlachetnej inicjatywy.
          Grafiki do wykorzystania przy publikacji udostępniamy na dysku Google:

Z góry dziękujemy! Zapraszamy na charytatywne dyktando z okazji Święta Odzyskania Niepodległości! Udział jest bezpłatny, a za każdego uczestnika organizator przekaże 1 zł potrzebującym. Środki te otrzymają podopieczni domu dziecka. To już IV edycja wydarzenia organizowanego co roku przez portal edukacyjny https://www.dyktanda.pl/ Dyktando odbędzie się 11.11.2023 r. Obowiązuje podział na pięć kategorii wiekowych, tak aby każdy rozwiązywał tekst o odpowiednim poziomie trudności. Zapraszamy uczniów oraz osoby dorosłe. Szkoła najliczniej reprezentowana w dyktandzie, wybierze dom dziecka, do którego trafią zebrane środki. Dlatego warto licznie przystąpić do akcji. Każdy uczestnik będzie miał możliwość określenia “swojej” szkoły - zarówno uczniowie, jak i nauczyciele oraz rodzice. Dyktando będzie przygotowane specjalnie na tę okazję. Pojawią się w nim wątki patriotyczne, będzie {wspominało znane wydarzenia i słynne postacie. Dyktando będzie można rozwiązać w aplikacji ZDAY Szczegóły wydarzenia, w tym godziny rozpoczęcia dyktanda dla każdej z grup wiekowych, znajdują się na stronie:
          Z góry serdecznie dziękujemy za pomoc w dotarciu z powyższą wiadomością do Państwa odbiorców.
          Z poważaniem,
          Zespół Dyktanda.pl i Zday.pl

• „Szkoła do hymnu”

• 06.11.2023 13:56
        • Szanowni Państwo Dyrektorzy,

przed nami Narodowe Święto Niepodległości. Zachęcamy całe środowisko oświatowe do radosnego świętowania i wspólnego odśpiewania „Mazurka Dąbrowskiego” w ramach corocznej akcji „Szkoła do hymnu” w czwartek, 10 listopada o symbolicznej godzinie 11:11.

Zachęcamy również do publikowania relacji ze wspólnego śpiewania hymnu na stronach internetowych placówek oraz udostępniania zdjęć i filmów w mediach społecznościowych z oznaczeniem #SzkołaDoHymnu.

Każdego roku inicjatywa łączy miliony polskich uczniów i kilkaset tysięcy nauczycieli, którzy wspólnie chcą przeżywać narodowe święto, pielęgnując tym samym pamięć o narodowych tradycjach i wspólnych wartościach.

Szczegóły akcji są dostępne na naszej stronie internetowej.

Zachęcamy do udziału!

Biuro Ministra
          Ministerstwo Edukacji i Nauki

• Informacja!

• 03.11.2023 20:47
        • W poniedziałek 06.11.2023 r. i wtorek 07.11.2023 r.  zajęcia Akademii Bilardowej są odwołane.

Sobota 27.04.2024